آموزشتلگرام

آموزش ارسال پیام زمان دار در تلگرام

آموزش ارسال پیام زمان دار در تلگرام

در پیشروید امروز برای شما عزیزان و دوستان همیشگی آموزش ارسال پیام زمان دار در تلگرام رو قرار میدیم .

آموزش ارسال پیام زمان دار در تلگرام

 

آموزش ارسال پیام زمان دار در تلگرام

امروز در پیشروید با آموزش ارسال پیام زمانبندی شده در تلگرام با شما هستیم که این فابلیت جدید تلگرام به شما کمک میکنه تا هنگامی که در حال استراحت هستید یا این که بخواهید پیامی را در زمان دیگری ارسال کنید به راحتی این کاررو انجام بدین پس با ما همراه باشید.

 

پیام رسان تلگرام یکی از محبوب ترین پیام رسان ها در جهان می باشد که با امکانات و قابلیت های منحصر به فرد خود توانسته در بین کاربران فضای مجازی جایگاه خوبی پیدا کند. از زمان انتشار اولین نسخه ی تلگرام تا کنون روز به روز امکانات اضافه شده به این پیام رسان بیشتر و بهتر شده اند و این پیام رسان در اکثر بروز رسانی های خود بسیار موفق ظاهر شده است. در آخرین نسخه این پیام رسان امکان ارسال پیام زمانبندی شده در تلگرام قرار داده شده است که می تواند بسیار کاربردی و جالب باشد.

Schedule Message (پیام زمانبندی شده) در تلگرام چیست؟

شاید برخی ها برایشان سوال پیش آید که ویژگی زمانبندی پیام چیست؟ همانطور که از نامش پیداست ، شما می توانید تاریخی برای ارسال پیام مورد نظر خود را حالا چه عکس ، ویدیو و .. مشخص کنید تا در تاریخ مشخص شده به فرد مورد نظر یا کانال مورد نظر ارسال شود ، به همین سادگی!

کاربرد پیام زمانبدی شده در تلگرام

با استفاده از ویژگی زمانبندی می توانید در بسیاری از کار های خود جلو بیفتید. از واضح ترین کارایی ویژگی ارسال پیام زمانبندی شده تلگرام می توان به مدیر کانال ها اشاره کرد. اگر شما مدیر کانال باشید دیگر با ویژگی Schedule Message هیچ پیامی از دستتان در نخواهد رفت. مدیران کانال ها می توانند به راحتی و با خیال راحت پیام مورد نظر خود را بصورت Schedule یا زمانبندی شده ارسال کنند.

برخی مواقع ممکن است به اینترنت دسترسی نداشته باشیم و باید طی ساعت و زمانی مشخص پیامی را به فردی ارسال کنیم ، از این رو با استفاده از ویژگی پیام زمانبندی شده می توانید حتی در حالت آفلاین پیام مورد نظر خود را در زمان مشخص شده ارسال کنید ، البته توجه داشته باشید که برای ارسال پیام زمانبندی شده یا Schedule Message باید اینترنت داشته باشید و پیام مورد نظر را به عنوان Schedule Message مشخص کنید.

چگونه یک پیام زمانبندی شده ارسال کنیم؟

خب بریم سراغ آموزش ارسال پیام زمانبندی شده ابتدا لازم است آخرین نسخه تلگرام اصلی بر روی گوشی شما نصب باشد. برای این کار می توانید از طریق صفحه تلگرام درگوگل پلی اقدام به نصب آخرین ورژن تلگرام کنید.

ابتدا تلگرام را اجراء کنید.

1- به گفت و گویی که می خواهید پیام زمانبندی شده ارسال کنید بروید و پیام خود را بنویسید. انگشت خود را بر روی دکمه ی ارسال نگهدارید تا دو گزینه (مطابق تصویر) برای شما نمایش داده شود. بر روی گزینه زمان بندی پیام (Schedule message) کلیک کنید تا بخش انتخاب تاریخ و ساعت ارسال نمایش داده شود.

 

آموزش ارسال پیام زمان دار در تلگرام

 

2- روز و ساعت ارسال پیام را تعیین کنید و بر روی دکمه آبی رنگ کلیک کنید تا پیام شما در زمان تعیین شده ارسال شود.

 

آموزش ارسال پیام زمان دار در تلگرام

 

مطالب پیش نهادی پیشروید به شما

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *