آموزشاینستاگرامویژه

آموزش بستن کامنت اینستاگرام فارسی و خارجی به صورت تصویری

آموزش بستن کامنت اینستاگرام فارسی و خارجی به صورت تصویری

در پیشروید برای شما عزیزان آموزش بستن کامنت اینستاگرام رو قرار میدهیم پس با ما باشید.

بستن کامنت اینستاگرام

 

اینستاگرام

یک شبکه اجتماعی محبوب میان کاربران خود می باشد. این اپلیکیشن دارای قابلیت های است که آموزش های این اپلیکیشن را میتوانید در سایت پیشروید مشاهده کنید. یکی از قابلیت‌های کاربردی که اینستاگرام ارائه کرده مربوط به امکان بستن کامنت‌ها برای پست‌ های شما می‌شود. یعنی شما می‌توانید هر زمان که تمایل داشتید برای پست قابلیت کامنت‌گذاری از سوی سایر بازدیدکنندگان را ببندید.

آموزش تصویری بستن کامنت اینستاگرام

اگرشخصیت محبوب و مشهوری دارید و تعداد فالورهای صفحه ی اینستاگرامتان خیلی زیاد است و افراد ناشناس بسیاری بین آن ها وجو دارد و کامنت هایی با محتوای توهین و تمسخر برایتان ثبت می کنند، بهتر است کامنت اینستاگرام خود را ببندید، اگر میخواهید کامنت اینستاگرام راببندید و نمیدانید چگونه کامنت اینستاگرام را ببندید به این منظور با ما همراه باشید تا یاد بگیریم چگونه کامنت اینستاگرام را ببندیم. اینستاگرام مجموعه عظیمی از قابلیت‌های مختلف را ارائه می‌کند و روز به روز هم بر قابلیت‌های این اپلیکیشن افزوده می‌شود. این موضوع سبب شده تا اینستاگرام به یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب در بین کاربران تبدیل شود. یکی از قابلیت‌های بسیار جالبی که اینستاگرام دارد مربوط به امکان بستن کامنت‌ها برای پست‌های خاص می‌شود. با پیشروید همراه این آموزش باشید.

اگر قصد دارید یک پست جدید را در اینستاگرام ارسال و کامنت‌هایش را ببندید، کافیست که به شرح زیر عمل کنید:

     ۱- ابتدا نرم افزار اینستاگرام را باز کرده و به صفحه پروفایل خود بروید.

     ۲- روی آیکون + که در تصویر زیر مشاهده میکنید کلیک کنید و پست جدید خود را انتخاب کنید.

بستن کامنت اینستاگرام

 

     3- پس از انتخاب عکس یا ویدئوی مورد نظرتان فیلتر مورد نظرتان را انتخاب و ر صوت تمایل اطلاعاتی مثل کپشن (Caption)، لوکیشن (Location)، تگ (Tag) و غیره را برای پست انتخاب کنید. سپس گزینه تنظیمات پیشرفته (advanced settings) را مطابق تصویر زیر کلیک کنید.

 

بستن کامنت اینستاگرام

 

     4- سپس صفحه ای که در تصویر زیر میبینید برای شما نمایش داده میشود گزینه اول گزینه خاموش کردن نظر دادن (Turn off comment) و به رنگ آبی در بیاوردید تا کامنت           برای پست شما بسته شود.

 

بستن کامنت اینستاگرام

 

     5- به این صورت شما میتوانید قابلیت کامنت را برای پست جدید خود حذف کنید. و اگر پست هایی در صفحه شخصی شما بود و قصد برداشتن قابلیت کامنت های پست های خود را داشتید به سادگی میتوانید قابلیت کامنت گذاری را برای پست های       خود غیر فعال کنید. در ادامه آموزش با پیشروید همراه باشید.

     6-  در قسمت بالای صفحه سمت چپ روی علامت سه نقطه کلیک کنید.

 

بستن کامنت اینستاگرام

 

     7- سپس از میان گزینه های نمایان شده گزینه خاموش کردن نظر دادن (Turn off comment) را انتخاب کنید. قابلیت کامنت برای این پست غیر فعال میشود و میتوانید مجدد قابلیت کامنت گذاری را برای پست فعال کنید.

 

بستن کامنت اینستاگرام

 

آموزش به پایان رسید به همین سادگی قابلیت ثبت کامنت برای پست‌ ارسالی شما غیرفعال می‌شود. بنابراین سایر کاربران اینستاگرام فقط قادر به مشاهده آن پست خواهند بود و نمی‌توانند در زیر آن کامنت ثبت کنند.پس شما هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید قابلیت ثبت کامنت را برای پست‌های مورد نظرتان فعال و غیر فعال کنید. امید واریم از این آموزش در سایت پشروید رضایت کامل را داشته باشید. پیشروید را به دوستان خود معرفی کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *