پر از آموزش های رایگان

ابزار رایگان برای یافتن بهترین کلمات کلیدی وب سایت

امروز در پیشروید  ابزار رایگان برای یافتن بهترین کلمات کلیدی وب سایت را برای شما تهیه و معرفی کرده ایم

ابزار

در سئو وب سایت، هیچ چیز به اندازه یافتن بهترین کلمات کلیدی دارای اهمیت نیست. در این مطلب قصد داریم ابزارهایی رایگان برای پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی وب سایت معرفی کنیم.

به عنوان یک مدیر وب سایت یا فردی که مسئولیت پشتیبانی از یک وب سایت به وی سپرده شده است، بدون شک از اهمیت یافتن کلمات کلیدی مرتبط با شعبه مجازی در اختیارتان با خبر هستید، در غیر این صورت از سئو سایت چیز زیادی ندانسته و باید میدان مسابقه را خالی کنید!

پیش از هر اقدامی به منظور بهینه‌سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO –> Search Engine Optimization)، باید بر اساس زمینه کاری خود و همچنین با در نظر گرفتن نحوه جستجوی کاربران در موتور جستجوی گوگل، بهترین کلمات کلیدی وب سایت‌تان را مشخص کنید.

ابزاری برای یافتن بهترین کلمات کلیدی وب سایت

اما چطور می‌توان مناسب‌ترین و بهترین کلمات کلیدی وب سایت را پیدا کرد؟ چطور می‌توان از بین ترکیب کلمات مشابه متوجه شد کدام یک از نظر گوگل صحیح‌تر است یا بیشتر توسط کاربران مورد جستجو قرار می‌گیرند؟ با استفاده از ابزارهای زیر، کارتان آسوده خواهد شد. به منظور وارد شدن به هر وب سایت کافی است روی نام آن کلیک کنید.

Google Ads Keyword Planner  برای ورود به سایت نیاز به فیلترشکن در سیستم خود دارید!

ابزار

دلیل اصلی توسعه وب سایت Google Ads Keyword Planner، کمک به کاربران برای ایجاد تبلیغات گوگل ادز (Google ads) بوده است. از آنجایی که ایحاد حساب کاربری در گوگل ادز رایگان است، به منظور استفاده از این ابزار راهنمای یافتن بهترین کلمات کلیدی وب سایت نیز نیازمند پرداخت هزینه نخواهید بود.

بعد از ورود به وب سایت، وارد حساب کاری خود شوید. داخل هدر، روی Tools کلیک کرده و سپس به مسیر Planning > Keyword Planner بروید. گوگل این بخش را به دو قسمت Find new keywords و Get search volume and forecasts تقسیم کرده است. اگر به منظور یافتن کلمات کلیدی مناسب برای نوشتن محتواهای دست اول، با محدودیت رو به رو شده و ایده‌هایتان خشکیده‌اند، می‌توانید از قسمت Find new keywords در این بخش کمک بگیرید.

کافی است کلمه یا عبارتی را در این بخش وارد کنید تا گوگل، صدها کلمه یا عبارت کلیدی مرتبط را با در نظر گرفتن نیاز کاربران و نحوه جستجوی آن‌ها، به شما پیشنهاد بدهد. در این قسمت همچنین با میزان جستجوی هر کلمه یا عبارت کلیدی و میزان رقابت بر سر دستیابی به رتبه خوب در آن بین وب سایت‌های مختلف، آشنا خواهید شد، اتفاقی که انتخاب از میان صدها گزینه پیشنهاد شده را آسان می‌کند.

 

با پیشروید همراه باشید

علی اعتمادی
[علی اعتمادی]

لطفا متن درباره نویسنده را در وردپرس ، بخش شناسنامه کاربری تکمیل نمایید .

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *