پر از آموزش های رایگان

امتیاز مثبت فروش آیفون ۲۰۱۹ اپل، لنز دوربین آن خواهد بود

امروز در پیشروید امتیاز مثبت فروش آیفون ۲۰۱۹ اپل را برای شما تهیه و معرفی کرده ایم

امتیاز مثبت فروش آیفون

مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور حوزه فناوری معتقد است که نقطه قوت فروش آیفون ۲۰۱۹ اپل، لنز دوربین آن خواهد بود. این دوربین بهبود پیدا کرده از فناوری‌های جذابی بهره‌مند خواهد بود که در ادامه بیشتر می‌توانید با آن‌‌ها آشنا شوید.

بر اساس یک مقاله‌ی تحقیقاتی که توسط مینگ چی کو، تحلیلگر ارشد شرکت اپل منتشر شده، دوربین آیفون ۲۰۱۹ اپل می‌تواند بزرگ‌ترین نقطه فروش این گوشی باشد. تحقیق کو با هدف سرمایه‌گذارانی انجام شده که به اپل قطعه فروشی می‌کنند. او بابت پیش‌بینی‌های درستی که انجام می‌دهد در جهان فناوری شناخته شده است.

جزئیات سه مدل آیفون ۲۰۱۹

دوربین‌های پشتی آیفون ایکس آی مکس ۶٫۵ اینچی، آیفون ایکس آی ۵٫۸ اینچی و آیفون ۶٫۱ اینچی ایکس آی آر به‌روزتر خواهند شد. نوع نمایشگر دو مدل اول OLED و نوع مدل سوم LCD خواهد بود. ظاهرا مدل مکس آیفون ۲۰۱۹ به دوربین سه گانه مجهز می‌شود. آیفون ایکس اس مکس کنونی اپل از یک لنز زوم و یک لنز معمولی استفاده می‌کند. حالا قرار است یک لنز فوق عریض نیز به این گوشی جدید اضافه شود که یک سنسور ۱۲ مگاپیکسلی CMOS ساخت شرکت سونی است.

آیفون ۶٫۱ اینچی اپل همانند مدل ایکس اس کنونی،‌دو دوربین در پشت خود خواهد داشت. با این حال منابع هیچ جزئیاتی در مورد دوربین مدل ۵٫۸ اینچی آیفون ۲۰۱۹ را ارائه نکرده است. کو بر این باور است که هر سه مدل از یک دوربین سلفی به‌روزشده نیز بهره‌مند خواهند بود. ظاهرا این دوربین ۱۲ مگاپیکسلی خواهد بود.

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که برای کمتر آشکار شدن لنزهای دوربین، آیفون جدید از یک لنز فوق عریض پشتی و یک لنز در جلو استفاده می‌کند که از تکنولوژی پوشش آیینه‌ای مشکی رنگ بهره خواهند برد. ما پیشتر در مورد این موضوع صحبت کرده بودیم و اپل اولین شرکتی نخواهد بود که از این فناوری استفاده می‌کند، اما این اتفاق برای نخستین بار در یک گوشی آیفون رخ خواهد داد.

 

با پیشروید همراه باشید

علی اعتمادی
[علی اعتمادی]

لطفا متن درباره نویسنده را در وردپرس ، بخش شناسنامه کاربری تکمیل نمایید .

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *