پر از آموزش های رایگان

ایرباد وایرلس آنر FlyPods در آستانه رونمایی

هونور

پس از ظهور ایرپاد اپل و تولید محصولات مشابه توسط سایر کمپانی‌ها، حالا برند جانبی هواوی نیز به این عرصه ورود پیدا کرده است. ایرباد وایرلس آنر با نام فلای پادز (FlyPods) در تاریخ ۳۱ اکتبر به طور رسمی معرفی می‌شود.
در مراسمی که روز نهم آبان ماه برای رونمایی از گوشی آنر مجیک ۲ و ساعت هوشمند آنر واچبرگزار خواهد شد، باید منتظر آشنایی با ایرباد وایرلس آنر نیز باشیم. پوستر تبلیغاتی انتشار یافته، گویای شباهت ظاهری FlyPods با AirPods اپل است. علاوه بر این، همراه بودن گجت صوتی آنر با قابلیت‌های متداولی چون حذف صدای مزاحم، کنترل لمسی و کیس قابل شارژ نیز دور از ذهن نیست.
پیش‌تر انتظار می‌رفت هواوی هم در روز معرفی گوشی های سری میت ۲۰، از ایرباد بی سیم جدید خود رونمایی کند؛ اما این اتفاق در لندن رخ نداد. تصاویری که از FreeBuds 2 پیش از آن مراسم در فضای مجازی دست به دست می‌شد؛ حاکی از اِعمال تغییرات اساسی در طراحی این ایرباد توسط هواوی بود.
همچنین اطلاعات لو رفته به آن اشاره داشتند که نسل دوم ایربادهای هواوی، از ویژگی خاصی موسوم به «سنسور استخوانی» بهره می‌برد، که نه تنها امکان انتقال صدا از طریق تکنولوژی القای استخوانی را فراهم می‌کند؛ بلکه با کمک هوش مصنوعی سبب تمایز قائل شدن بین صدای کاربر و سایرین می‌شود. افزایش عمر باتری، دیگر ویژگی منتسب به FreeBuds 2 به شمار می‌رود که حالا صحبت از احتمال معرفی آن همراه با گوشی های سری پی ۳۰ هواوی در سال آینده میلادی است. اما پیش از آن، باید دید چنین قابلیت‌هایی در ایرباد ویرلس آنر FlyPods نیز جایی خواهند داشت یا خیر؟
علی اعتمادی
[علی اعتمادی]

لطفا متن درباره نویسنده را در وردپرس ، بخش شناسنامه کاربری تکمیل نمایید .

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *