پر از آموزش های رایگان

جدیدترین آمار فروش گوشی های نوکیا منتشر شد

 

نوکیا

تازه‌ترین آمار فروش گوشی های نوکیا منتشر شد. این اعداد و ارقام نشان می‌دهند اچ ام دی گلوبال در حال بازگرداندن شکوه سابق برند نوکیا به آن است.
نوکیا روزی در بازار موبایل با فاصله بسیار زیاد از دیگر شرکت‌ها فرمانروایی می‌کرد، اما استراتژی‌های ناصحیح آن همچون اصرار به استفاده از سیستم عامل سیمبین با وجود تولد اندروید سبب شد رفته رفته زیر سایه رقبای جدید محو شود. اچ ام دی گلوبال شرکتی است که از حدود دو سال پیش در تلاش است آوازه پیشین برند نوکیا را به آن برگرداند. آمار فروش گوشی های نوکیا از سال ۲۰۱۷ تا امروز نشان می‌دهند شرکت در این مسیر موفق بوده است.

آمار فروش گوشی های نوکیا از زمان تولد مجدد

اچ ام دی گلوبال حق استفاده از نام نوکیا به منظور ساخت گوشی موبایل را در سال ۲۰۱۶ خریداری کرد. مدتی بعد اولین گوشی هوشمند شرکت با نام نوکیا ۶ عرضه شد. این شرکت در ادامه توانست با عرضه گوشی های ساده و هوشمند بیشتر، با گذشت حدود دو سال از شروع فعالیتش در جمع ده گوشی‌ساز پرفروش دنیا قرار بگیرد! بر اساس جدیدترین گزارش اچ ام دی گلوبال، میزان فروش گوشی های نوکیا از شروع فعالیت شرکت ۷۰ میلیون دستگاه بوده است.

این برای شرکتی که توانسته در عصر وجود غول‌های گوشی‌سازی همچون برندهای چینی محبوب و همچنین سامسونگ و اپل، طی مدت زمانی کوتاه به فروشی قابل توجه دست پیدا کند، قابل تحسین است. اچ ام دی گلوبال در حالی توانست طی دو سال فعالیت به این موفقیت دست پیدا کند که شرکت‌های مطرح و قدیمی همچون اچ تی سی و سونی اکنون با مشکلات زیادی رو به رو بوده و جزو پرفروش‌ترین‌های بازار موبایل نیستند. بر اساس بررسی‌های تخصصی انجام شده بر روی گوشی های نوکیای ساخت اچ ام دی گلوبال، بیشتر آن‌ها تحسین متخصصان را برانگیخته‌اند.
گفتنی است آمار فروش گوشی های نوکیا با در نظر گرفتن گوشی های هوشمند و همچنین گوشی های ساده این شرکت اعلام شده است. اچ ام دی گلوبال برخلاف رتبه پایینش در بازار گوشی های هوشمند، در بازار گوشی های ساده فروش فوق‌العاده‌ای داشته و عرضه محصولاتی همچون گوشی نوکیا ۳۳۱۰ ۲۰۱۷ و گوشی موزی (نوکیا ۸۱۱۰) به افزایش محبوبیت آن کمک زیادی کرده‌اند.
بر اساس آمار فروش گوشی های نوکیا تا امروز، نوکیا ۶٫۱ پرفروش‌ترین مدل به شمار می‌رود. تنها مدلی که نتوانست طبق انتظار اچ ام دی گلوبال در بازار گوشی های هوشمند پیش برود، نوکیا ۸ سیروکو محسوب می‌شود. این شرکت به زودی و در سال جدید میلادی، یک گوشی پرچمدار جدید معرفی خواهد کرد.

 

با پیشروید همراه باشید

علی اعتمادی
[علی اعتمادی]

لطفا متن درباره نویسنده را در وردپرس ، بخش شناسنامه کاربری تکمیل نمایید .

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *