ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دانلود لیموگرام ۲۰۲۰ تلگرام فارسی با لینک مستقیم

pishroid .com
ب
دانلود لیموگرام 2020 تلگرام فارسی با لینک مستقیمReviewed by vahid gha on Mar 25Rating: 5.0لیموگرام لیموگرام

دانلود لیموگرام ۲۰۲۰ تلگرام فارسی با لینک مستقیم

امروز در پیشروید لینک دانلود لیموگرام ۲۰۲۰ تلگرام فارسی با لینک مستقیم را در سایت قرار میدهیم.

دانلود لیموگرام 2020

 

معرفی لیموگرام تلگرامی با طعم لیمو

در نسحه های جدید تلگرام غیررسمی، شاهد امکانات و قابلیت های شگفت انگیز فراوانی هستیم که در نسخه رسمی تلگرام آن ها را نمی یابیم. هر کدام از این نسخه های غیررسمی امکانات منحصر به فردی ارائه می دهند. و کاربران از آنها استقبال فراوانی میکنند و متناسب با آن امکانات مخاطب جذب می کنند. با توجه به این که این روزها پیام رسان ها نقش اساسی در ارتباطات مردم دارند و هم چنین با توجه به محبوب بودن تلگرام این نسخه های غیررسمی جای خود را در بازار پیام رسان ها باز کرده اند. لیموگرام یک نسخه پیشرفته و حرفه ای از تلگرام است که با قابلیت ساخت استیکر توسط کاربر به یکی از جذاب ترین اپلیکیشن های پیام رسان تبدیل شده است. با پیشروید همراه باشید تا به قابلیت های این مسنجر محبوب بپردازیم.

 

قابلیت های لیموگرام در بخش پیام رسانی:

سه آیکون جادویی در کانال ها: اگر با پیام رسان لیموگرام گشتی در کانال ها بزنید متوجه سه آیکون کوچک در کنار هر پست خواهید شد. با ضربه بر روی اولین آیکون، می توانید پست مربوطه را در پروفایل خود داشته باشید. به عبارتی دیگر این پست را در حافظه ابری تلگرام خود ذخیره خواهید کرد. دومین آیکون، امکان دسترسی سریع تر به پیام مربوطه را به شما می دهد. چرا که با کلیک بر روی آن، پست را در حقیقت نشان کرده اید. برای دسترسی سریع تر به پست نشان شده کافی است در صفحه هر کانال بر روی آیکون سه نقطه در نوار بالایی صفحه کلیک کنید تا یک منوی کشویی باز شود. با کلیک بر روی گزینه پیام نشان شده، به پستی که نشان کرده اید به سرعت دسترسی خواهید داشت. با ضربه بر روی سومین آیکون می توانید پیام را به صورت چندگانه فوروارد کنید.

لازم به ذکر است که اگر پیام خاصی از یک کانال به هر گفتگوی دیگری فوروارد شده باشد این سه آیکون جادویی همراه پیام وجود دارد.

فوروارد پیشرفته: در حالت عادی زمانی که بخواهید یک پیام را فوروارد کنید با دو حالت بدون نقل قول و با نقل قول رو به رو هستید. اگر بخواهید نام فرستنده پیام در فوروارد درج نشود، باید به صورت بدون نقل قول پیام را ارسال کنید. برای این کار باید پیام مربوطه را برای مدت طولانی تر لمس کنید. در صورتی که بر روی پیام ضربه بزنید منویی ظاهر می شود که گزینه های پیشرفته تری در اختیار شما قرار می دهد. فوروارد با ویرایش برای اوقاتی به کار شما می آید که نیاز دارید پیام مربوطه را قبل از ارسال ویرایش کنید. در این صورت دیگر نام فرستنده پیام درج نخواهد شد. در حالت فوروارد چندگانه می توانید پیام را به صورت همزمان برای چندین نفر یا چندین گفتگو ارسال کنید. با انتخاب این گزینه منویی ظاهر می شود که آخرین گفتگوهای خود را می توانید انتخاب کنید. هم چنین امکان جستجوی مخاطب در این پنجره کوچک فراهم شده است. در فوروارد چندگانه می توانید پیام را بدون عنوان هم ارسال کنید. (منظور از عنوان، کپشن تصاویر است.) هم چنین می توانید بدون نقل قول هم پیام مربوطه را فوروارد نمایید. در این منوی کشویی با عناوین دیگری مانند فوروارد و فوروارد بدون نام رو به رو می شوید که در بخش های قبلی با آن ها آشنا شدید. فوروارد ساده و فوروارد چندگانه در لیموگرام تفاوت چندانی ندارند.

فوروارد چندگانه این امکان را به شما می دهد تا بدون جابجایی بین گفتگوها پیام ها را ارسال کنید.

ارسال به پروفایل من: با انتخاب این گزینه می توانید پیام مربوطه را در فضای ابری تلگرام خود ذخیره کنید.

رفتن به اولین پیام: گاهی اوقات پیش می آید که به کانالی ملحق شوید و بخواهید پیام ها را از ابتدا دنبال کنید. با ضربه بر روی آیکون سه نقطه در صفحه گفتگو و انتخاب گزینه رفتن به اولین پیام می توانید پیام ها را از ابتدا دنبال کنید. این قابلیت برای گروه ها هم فراهم است. البته در صورتی که شخص دعوت کننده به گروه مجوز مشاهده پیام ها را از ابتدا به شما بدهد. در غیر این صورت به اولین پیام از زمانی که به گروه ملحق شده باشید دسترسی خواهید داشت.

حذف گروهی پیام ها: با فعال سازی این گزینه می توانید به صورت گروهی چندین پیام را حذف کنید. به این صورت که بر روی اولین و آخرین پیام ضربه بزنید تا هر دوی آن ها به همراه پیام های بین آن ها حذف می شوند.

حذف سریع پیام ها: با فعال سازی این گزینه قابلیت حذف پیام ها را به سرعت دارید. به این صورت که در ابتدا این گزینه را فعال نموده و سپس با ضربه بر روی پیام ها بدون هیچ گونه درخواست تایید و به سرعت پیام ها حذف خواهند شد. برای خروج از این حالت دوباره باید گزینه مربوطه را انتخاب کنید.

دعوت به لیموگرام: در هر گفتگویی می توانید اعضای گروه یا مخاطبین خود را به لیموگرام دعوت نمایید.

ساخت استیکر: به جرات می توان گفت این قابلیت، لیموگرام را به یک پیام رسان شگفت انگیز تبدیل کرده است. می توانید تصاویر شخصی خود را به استیکر تبدیل کنید و در گفتگوها از آن ها استفاده کنید.

خروج با قابلیت بازگشت: در این حالت می توانید از گفتگوها لفت بدهید و بعد از مدتی می توانید با اختیار خود دوباره به گفتگو بازگردید.

علاوه بر این قابلیت ها لیموگرام داری امکانات دیگری مانند:

 • تایید استیکر و صدا قبل از ارسال
 • نوار دسترسی سریع به چت های اخیر
 • ارسال نقاشی با قابلیت های ویرایشی مفید
 • نشان گذاری پیام ها برای پرش به آنها
 • پاک کردن سریع پیام با اشاره بر روی آن
 • حذف گروهی پیام ها با انتخاب اولین و آخرین مورد
 • امکان تغییر صدا با فیلترهای جالب
 • انواع فوروارد (بدون نام، چندگانه، با ویرایش)
 • ذخیره پیام در فضای ابری (پروفایل شخصی)
 • نمایش تاریخ ها به شمسی
 • پاسخگویی سریع به پیام با کشیدن آن به سمت چپ
نوع فایل : apk
حجم : 25 مگابایت
پسورد : ندارد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *