برنامه اندرویدویژه

دانلود لیموگرام 2020 نصب تلگرام فارسی با لینک مستقیم

لیموگرام – LIMOGRAM یکی دیگر از نسخه های غیر رسمی تلگرام اصلی می باشد. لیموگرام فارسی برای تلفن های هوشمند اندروید طراحی شده است. این مسنجر یک تلگرام پیشرفته است و داری قابلیت های ویژه ای علاوه بر پیام رسانی می باشد. از چهره خودتان استیکر های جالب و اختصاصی بسازید، در ادامه با دانلود لیموگرام 2020 نصب تلگرام فارسی با لینک مستقیم همراه ما باشید.

دانلود لیموگرام - تلگرام فارسی جدید

دانلود لیموگرام تلگرام جدید – LIMOGRAM

دانلود لیموگرام تلگرامی غیررسمی، شاهد امکانات و قابلیت های شگفت انگیز فراوانی خواهید شد. که در نسخه رسمی تلگرام آن ها را نمی یابید. هر کدام از این نسخه های غیررسمی امکانات منحصر به فردی ارائه می دهند. و کاربران از آنها استقبال فراوانی میکنند و متناسب با آن امکانات مخاطب جذب می کنند. با توجه به این که این روزها پیام رسان ها نقش اساسی در ارتباطات مردم دارند و هم چنین با توجه به محبوب بودن تلگرام این نسخه های غیررسمی جای خود را در بازار پیام رسان ها باز کرده اند. لیموگرام یک نسخه پیشرفته و حرفه ای از تلگرام است، همچنین میتوانید دیگر تلگرام های محبوب (تلگرام صورتی گرام ، تلگرام ایکس پلاس و… ) را دانلود و نصب کنید.

دانلود لیموگرام - LIMOGRAM نصب برای اندروید

قابلیت های لیموگرام در چت

لیموگرام قابلیت سه آیکون کوچک در کنار هر پست را دارد که با ضربه بر روی اولین آیکون، می توانید پست مربوطه را در پروفایل خود داشته باشید. به عبارتی دیگر این پست را در حافظه ابری تلگرام خود ذخیره خواهید کرد. دومین آیکون، امکان دسترسی سریع تر به پیام مربوطه را به شما می دهد. چرا که با کلیک بر روی آن، پست را در حقیقت نشان کرده اید. برای دسترسی سریع تر به پست نشان شده کافی است در صفحه هر کانال بر روی آیکون سه نقطه در نوار بالایی صفحه کلیک کنید تا یک منوی کشویی باز شود. با کلیک بر روی گزینه پیام نشان شده، به پستی که نشان کرده اید به سرعت دسترسی خواهید داشت. با ضربه بر روی سومین آیکون می توانید پیام را به صورت چندگانه فوروارد کنید.

نصب و دانلود لیموگرام - LIMOGRAM

تلگرام لیموگرام برای اندروید

تلگرام لیموگرام برای اندروید، در حالت عادی زمانی که بخواهید یک پیام را فوروارد کنید با دو حالت بدون نقل قول و با نقل قول رو به رو هستید. اگر بخواهید نام فرستنده پیام در فوروارد درج نشود، باید به صورت بدون نقل قول پیام را ارسال کنید. برای این کار باید پیام مربوطه را برای مدت طولانی تر لمس کنید. در صورتی که بر روی پیام ضربه بزنید منویی ظاهر می شود که گزینه های پیشرفته تری در اختیار شما قرار می دهد. فوروارد با ویرایش برای اوقاتی به کار شما می آید که نیاز دارید پیام مربوطه را قبل از ارسال ویرایش کنید. در این صورت دیگر نام فرستنده پیام درج نخواهد شد. در حالت فوروارد چندگانه می توانید پیام را به صورت همزمان برای چندین نفر یا چندین گفتگو ارسال کنید. با انتخاب این گزینه منویی ظاهر می شود که آخرین گفتگوهای خود را می توانید انتخاب کنید.

پیام رسان جدید - دانلود لیموگرام - LIMOGRAM

ویژگی های نصب لیموگرام برای اندروید:

رفتن به اولین پیام: گاهی اوقات پیش می آید که به کانالی ملحق شوید و بخواهید پیام ها را از ابتدا دنبال کنید. با ضربه بر روی آیکون سه نقطه در صفحه گفتگو و انتخاب گزینه رفتن به اولین پیام می توانید پیام ها را از ابتدا دنبال کنید. این قابلیت برای گروه ها هم فراهم است. البته در صورتی که شخص دعوت کننده به گروه مجوز مشاهده پیام ها را از ابتدا به شما بدهد. در غیر این صورت به اولین پیام از زمانی که به گروه ملحق شده باشید دسترسی خواهید داشت. دانلود لیموگرام در ادامه همراه ما باشید.

حذف گروهی پیام ها: با فعال سازی این گزینه می توانید به صورت گروهی چندین پیام را حذف کنید. به این صورت که بر روی اولین و آخرین پیام ضربه بزنید تا هر دوی آن ها به همراه پیام های بین آن ها حذف می شوند.

حذف سریع پیام ها: با فعال سازی این گزینه قابلیت حذف پیام ها را به سرعت دارید. به این صورت که در ابتدا این گزینه را فعال نموده و سپس با ضربه بر روی پیام ها بدون هیچ گونه درخواست تایید و به سرعت پیام ها حذف خواهند شد. برای خروج از این حالت دوباره باید گزینه مربوطه را انتخاب کنید.

دعوت به لیموگرام: در هر گفتگویی می توانید اعضای گروه یا مخاطبین خود را به لیموگرام دعوت نمایید.

ساخت استیکر: به جرات می توان گفت این قابلیت، لیموگرام را به یک پیام رسان شگفت انگیز تبدیل کرده است. می توانید تصاویر شخصی خود را به استیکر تبدیل کنید و در گفتگوها از آن ها استفاده کنید. در ادامه با دانلود لیموگرام با لینک مستقیم همراه ما باشید

خروج با قابلیت بازگشت: در این حالت می توانید از گفتگوها لفت بدهید و بعد از مدتی می توانید با اختیار خود دوباره به گفتگو بازگردید.

نصب تلگرام لیموگرام با لینک مستقیم

 • تایید استیکر و صدا قبل از ارسال
 • نوار دسترسی سریع به چت های اخیر
 • ارسال نقاشی با قابلیت های ویرایشی مفید
 • نشان گذاری پیام ها برای پرش به آنها
 • پاک کردن سریع پیام با اشاره بر روی آن
 • حذف گروهی پیام ها با انتخاب اولین و آخرین مورد
 • امکان تغییر صدا با فیلترهای جالب
 • انواع فوروارد (بدون نام، چندگانه، با ویرایش)
 • ذخیره پیام در فضای ابری (پروفایل شخصی)
 • نمایش تاریخ ها به شمسی
 • پاسخگویی سریع به پیام با کشیدن آن به سمت چپ
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۴ از ۵
از مجموع ۸ رای

امتیاز کاربران: 2.65 ( 2 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *