برنامه اندروید

دانلود یاندکس Yandex 2020 موتور جستجوگر & ترنسلیت نسخه اندروید

دانلود یاندکس Yandex 2020 مرورگری پیشرفته برای اندروید که در پیشروید به معرفی کامل آن میپردازیم . یاندکس یک مرورگر قدرتمند است که صفحات وب را با سرعتی بالا بارگذاری میکند این مرورگر که در پیشروید به معرفی نسخه اندروید آن میپردازیم توسط کمپانی از کشور روسیه به نام Yandex ساخته شده است . این مرورگر هوشمند اندرویدی با استفاده از فناوری توربو صفحات وب را فشرده میکند تا در سریع ترین زمان آن را اجرا و بارگذاری کند . پس با خیالی راحت میتوانید از این ابزار استفاده کنید  و با سرعتی بالاتر از دیگران در صفحات وب به گشت و گذار بپردازید و در زمان خود صرفه جویی کنید و از امکانات پیشرفته ان استفاده ببرید .

 

یاندکس

 

دانلود یاندکس برای اندروید

با دانلود یاندکس برای اندروید از ویژگی های بسیار عالی بهره مند خواهید شد که مهمترین آنها بارگزاری سریع صفحات وب است و این قابلیت بسیار به کمک شما خواهد آمد خصوصا مواقعی که به سایت با حجم سنگین رو به رو میشوید یا بعضی از سایت ها که در یک تایم خاص افراد انلاین زیادی دارند و شما هم نیاز دارید در آن تایم آنلاین باشید این مرورگر به شما کمک خواهد کرد که مشکلی برای بارگزاری صفحات نداشته باشید و در زمانی سریع محتوای خود را بارگزاری کنید .

 

 یاندکس

 

 

دانلود مرورگر یاندکس yandex

یاندکس مرورگری سریع و قدرتمند در زمینه باگزاری و جستجوی تصاویر میباشد به گونه ای که در سریع ترین زمان شما ره به هدف میرساند و این عمل میسر نخواهد شد مگر با فیلتر بندی هوشمند و سریع یاندکس که به کمک شما خواهد آمد و با دان پیشنهاد کلمه های مشابه بهترین جستجو را برای شما رقم خواهد زد . این مرورگر علاوه بر اینکه در پیداکردن تصاویر قدرت زیادی دارد در پیدا کردن ویدیو نیز همین قابلیت را دارد تا شما به نزدیک ترین ویدو به هدف برساند .

 

یاندکس

 

نصب یاندکس برای اندروید

این مرورگر بر روی تمامی گوش های اندروید قابل نصب بوده و میتواند جایگزین مناسبی برای مرورگر خود گوشی باشد یک ویژگی دیگری که باد در مورد یاندکس گفته شود این است که این مرورگر دارای یک مپ یا نقشه اختصاصی کامل میباشد که بسیار دقیق عمل میکند و شما را از هر نقشه دیگری بی نیاز میسازد .

 

یاندکس

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *