آموزشاخبار تکنولوژیتلگرامنقد و بررسی

ساخت دو اکانت تلگرام با یک شماره

ساخت دو اکانت تلگرام با یک شماره

امروز در پیشروید میخواهیم به یک سوال ایجاد شده در ذهن شما پاسخ تلگرام را بیان کنیم پس با ما باشید تا جواب ساخت دو اکانت تلگرام با یک شماره را با شما بحث کنیم

ساخت دو اکانت تلگرام با یک شماره

 

ساخت دو اکانت تلگرام با یک شماره ؟

سوالی است که ذهن افراد بیشماری را از کاربران تلگرام به خود مشغول کرده است  پیشروید امروز درباره اینسوال برای شما توضیح میدهد .
اپلیکیشن تلگرام بر بستر موبایل و کامپیوتر برای ارتباط اسان افراد طراحی و ساخته شد . تلگرام برای استفاده کاربران خود مانند دیگر اپلیکیشن ها ثبت نام سختی رو قرار نداد و اولین اپلیکیشنی بود که ثبت نام فقط با شماره موبایل رو پدید آورد .

کابران برای استفاده از این اپلیکیشن باید یک اکانت مخصوص به خود را بسازند یا به عبارتی در این اپلیکیشن ثبت نام کنند از آنجایی که ثبت نام در تلگرام تنها و تنها از طریق شماره موبایل صورت میگیرد دیتابیس این اپلیکیشن برای دریافت کاربر جدید محدود است یعنی هر شماره ای رو تنها یک بار میپذیرد یعنی اگر یک شماره ای در دیتابیس وجود داشته باشد ان شماره دیگر قادر به ثبت نخواد بود از همین رو با هر شماره موبایل تنها فقط یک بار میتوان ثبت نام کرد چون شماره شما در دیتای تلگرام ذخیره میشود و این سیستم در احراز هویت به تلگرام کمک فراوانی میکند چون شما با تایید شماره موبایل خود تمامی فعالیت با آن اکانت را قبول کرده و تمامی مسولیت ها را به عنوان صاحب شماره پذیرفته اید.
امید وارم که جواب سوال خود را گرفته باشید.

ولی شما میتوانید همزمان چندین تلگرام رو روی یک گوشی داشته باشید که در پست های بعدی به شما خواهیم گفت که چگونه خودتون چندین تلگرام بسازید .

ممنون که تا پایان با ما بودید.

برای دیدن دیگر آموزش های تلگرامی کلیک کنید

برای دیدن کانال های تلگرامی کلیک کنید

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *