آموزشاینستاگرامویژه

آموزش فعال کردن اعلان های اینستاگرام در چند گام ساده

فعال کردن اعلان های اینستاگرام
فعال کردن اعلان های اینستاگرام

فعال کردن اعلان های اینستاگرام

امروز در پیشروید همان گونه که دیگر آموزش های اینستاگرام رو قرار دادیم آموزش فعال کردن اعلان های اینستاگرام برای شما عزیزان قرار میدهیم پس تا پایان با ما باشید . امروزه اینستاگرام یکی از محبوب ترین برنامه های است که در میان کاربران خود محبوبیت بسیاری دارد اینستاگرام به افراد امکان میدهد که فیلم و عکس های خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. این اپلیکیشن فضایی دوستانه برای به اشتراک گذاشتن زیبایی های زندگی و سرگرم شدن فراهم آورده است که بسیار جالب و جذاب است. در کنار تمامی این ویژگی ها اینستاگرام Instagram با این همه محبوبیت و قابلیت های جالب و دوست داشتنی، گاهی اعلان های این اپلیکیشن بسیار آزار دهنده میشوند.

 

چرا اعلان اینستاگرام نمیاد ؟

همانطور که میدانید در دنیای امروزی، اینستاگرام یکی از پرکاربردترین شبکه های اجتماعی محسوب می گردد دریافت اعلان از این اپلیکیشن برای کاربران میتواند آزار دهنده باشد و بخواهند اعلان ها را غیر فعال کنند. یا اینکه شاید اعلان بعضی افراد خاموش یا غیر فعال باشد که در این صورت باید اعلان ها را فعال کنند .

 

خاموش كردن اعلان اينستاگرام

برای هر اتفاقی که در حساب کاربری اینستاگرام شما رخ می دهد یک اعلان ( نوتیفیکیشن ) برایتان ارسال می گردد. هر برنامه اعلانات و نوتیبفیکیشن های مربوط به خودش را دارد. در اینستاگرام هم هر عملی انجام شود که مرتبط با حساب کاربری شما باشد به شما اعلام خواهد شد. بنابراین اعلان اینستاگرام یک روش اطلاع یافتن از رویدادهایی است که در اینستاگرام رخ می دهد. که برای خاموش کردن یا روشن کردن آن میتوانید طبق آموزش زیر عمل کنید .

به عنوان مثال: اعلان درخواست دنبال کردن پیج شما و یا درخواست های تایید شده در اینستاگرام توسط طرف مقابل به شما نمایش داده می شود. ارسال پیام در دایرکت اینستاگرام، تگ کردن افراد روی یک پست و یا لایک و کامنت روی پست نیز اعلانی را برای شخص ارسال می کند که در خصوص هر کدام می بایست تنظیمات نوتیفیکشن اینستاگرام را بررسی نمود. در صورتی که نوتیفیکشن اینستاگرام غیر فعال باشد، قادر به شنیدن صدای اعلان اینستاگرام و دیدن آن نخواهید بود. اما شاید شما تمایل داشنه باشید فقط اعلان های افرادی که شما را دنبال میکنند را غیر فعال کنید. در پیشروید جواب این سوال خود را پیدا میکنید ما در این آموزش نحوه غیر فعال کردن اعلان ها به صورت تکی تکی و دلخواه را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

 

نحوه حذف اعلان های اینستاگرام

در صفحه اینستاگرام خود طبق آموزش های زیر اقدام به غیر فعال کردن اعلان های اینستاگرام خود کنید.

۱- ابتدا نرم افزار اینستاگرام را باز کرده و به صفحه پروفایل خود بروید.

۲- در قسمت بالای صفخه سمت چپ گزینه سه خط افقی را که در تصویر میبینید کلیک کنید.

 

فعال کردن اعلان های اینستاگرام

 

3- سپس از لیست باز شده گزینه تنظیمات  ( Settings ) را انتخاب کرده و وارد تنظیمات اینستاگرام خود شوید همانطور که در تصویر پایین میبینید گزینه اعلان ها (Notifications) را انتخاب کنید.

 

فعال کردن اعلان های اینستاگرام

 

4- در صفحه باز شده شما در گزینه اول میتوانید همه اعلان ها را متوقف و غیر فعال کنید. همانطور که در تصویر ذیل میبینید با کلیک روی گزینه توقف موقت همه موارد میتوانید اعلان ها را تا 8 ساعت غیر فعال کنید و سپس مجددا اعلان ها پس از گذشت 8 ساعت روشن میشوند.

 

فعال کردن اعلان های اینستاگرام

 

5- همانطور که در گام چهارم برای شما توضیح دادیم که گزینه اول اعلان ها را به صورت موقت غیر فعال میکند به و به صورت پیش فرض زمان بندی هایی را برای شما اعمال کرده است مانند تصویر زیر.

 

فعال کردن اعلان های اینستاگرام

 

5- اما اگر بخواهید اعلان ها را به صورت همیشگی غیر فعال کنید اینستاگرام این قابلیت را به شما داده است. در تصویر زیر تمامی اعلان هایی که برای شما ارسال میشود را علامت گذاری کرده ایم تا به دلخواه خود نسبت به غیر فعال کردن آن ها اقدام کنید.

 

فعال کردن اعلان های اینستاگرام

 

6- با کلیک روی هریک از گزینه های بالا صفحه ای برای شما نمایش داده میشود که به صورت پیش فرض در اینستاگرام اعلان ها فعال و روشن میباشند و گزینه ای برای غیر فعال کردن اعلان مورد نظر در تصویر پایین علامت گذاری شده است با کلیک روی گزینه خاموش اعلان مورد نظر خود را غیر فعال کنید.

 

فعال کردن اعلان های اینستاگرام

 

7- شما به صورت دستی می تانید تمامی اعلان ها را غیر فعال و یا اعلانی را که تمایل دارید فعال بزارید به این صورت میتوانید از اعلان های آزار دهنده خلاص شوید.

 

فعال کردن اعلان های اینستاگرام

 

آموزش به پایان رسید ممنونم که تا پایان این آموزش با ما همراه بودید نظر های خود را در زیر این پست برای ما ارسال کنید و یا اگر سوال در باره نحوه غیر فعال کردن اعلان های دیگر برنامه ها دارید برای ما کامنت کنید تا در قسمت آموزش برای شما آموزش مد نظرتان را قرار بدهیم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *