پر از آموزش های رایگان

لیست برنامه‌هایی که بیشترین مصرف حجم اینترنت موبایل را دارند

امروز در پیشروید لیست برنامه‌هایی که بیشترین مصرف حجم اینترنت موبایل را دارند را برای شما تهیه و معرفی کرده ایم

لیست

موسسه Sandvine Incorporated که به عنوان معتبرترین مرکز و نهاد آمارگیری در جهان محسوب می‌شود در جدیدترین گزارش خود به این پرسش پاسخ داده است که بیشترین حجم اینترنت موبایل توسط کدام برنامه‌ها مصرف می‌شود؟

با پیشرفت تکنولوژی مخصوصا در ۲ سال اخیر که تمام اپراتور های تلفن های همراه شروع به ارائه سرویس نسل ۳ و ۴ ارتباطات کرده اند، تقریبا تمام مشترکان بیشتر وقت خود را در اینترنت می گذرانند و خیلی از امور خود را در این شبکه انجام می دهند.

بعضی ها که عاشق موسیقی هستند، از سرویس های پخش آنلاین موسیقی استفاده می کنند، عده ای هم به دنبال اخبار. اما یکی از مشکلاتی که در این بین وجود دارد این است که باتری های گوشی های همراه بسیار سریع خالی می شود که این امر به یکی از معضلات کاربران تبدیل شده است. اما دلیل این تخلیه سریع، فقط استفاده از اینترنت نیست و بعضی از برنامه ها خودشان در این امر نقش بسزایی دارند.

جدیدترین گزارشی که موسسه Sandvine Incorporated در خصوص مصرف حجم اینترنت موبایل در سراسر جهان منتشر کرده است، به وضوح نشان می‌دهد که برنامه کاربردی یوتیوب در مصرف حجم اینترنت موبایل کاربران جهان سهم ۳۷ درصدی را دارد و در صدر این لیست قرار می‌گیرد. پس از آن برنامه فیس بوک با سهم ۸٫۴ درصدی در جایگاه دوم و اسنپ چت نیز با سهم ۸٫۳ درصد در جایگاه سوم این لیست قرار دارد.

لیست برنامه‌هایی با بیشترین مصرف حجم اینترنت موبایل

نام برنامهمیزان سهم مصرف حجم اینترنت تلفن همراه
یوتیوب۳۷ درصد
سایر۲۳٫۴ درصد
فیس بوک۸٫۴ درصد
اسنپ چت۸٫۳ درصد
اینستاگرام۵٫۷ درصد
مرورگر وب (Web browser)۴٫۶ درصد
واتس اپ۳٫۷ درصد
فیس بوک ویدیو۲٫۵ درصد
نت فلیکس۲٫۴ درصد
اپ استور۲٫۱ درصد
گوگل پلی۱٫۹ درصد
علی اعتمادی
[علی اعتمادی]

لطفا متن درباره نویسنده را در وردپرس ، بخش شناسنامه کاربری تکمیل نمایید .

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *