پر از آموزش های رایگان

هواوی پی ۳۰ پرو با نمایشگر AMOLED دارای انحنا و بریدگی بالای نمایشگر معرفی می‌شود

هواوی

براساس آخرین خبرها، انتظار می‌رود هواوی پی ۳۰ پرو با نمایشگر AMOLED دارای انحنا به بازار عرضه شود.
اوایل سال جاری میلادی، هواویبرای اولین بار گوشی هوشمند میت RS پورشه دیزاین را با نمایشگر AMOLED دارای انحنا معرفی کرد. اما از زمان معرفی پی ۲۰ پرو به بعد، استفاده از این نمایشگرها را به خط تولید گوشی‌های هوشمند خود وارد کرد.
براساس آخرین خبرهایی که از طریق یکی از منابع آگاه و قابل‌اعتماد به‌اشتراک گذاشته شده است، به‌نظر می‌رسد که قرار است استفاده از این نمایشگرها در گوشی‌های هواوی ادامه پیدا کند.
انتظار می‌رود هواوی پی ۳۰ پرو هواوی نیز، مسیر میت ۲۰ پرو را دنبال کند و سال آینده‌ی میلادی با نمایشگر AMOLED دارای انحنا که احتمالا توسط ال‌جی یا BOE تامین خواهد شد، معرفی می‌شود. این دو شرکت در حال حاضر نمایشگرهای Mate 20 Pro را تولید می‌کنند. با وجودی که انتظار می‌رود هواوی به‌زودی گوشی هوشمند نوا ۴ را معرفی کند، این دستگاه فاقد بریدگی بالای نمایشگر خواهد بود؛ بلکه شاهد بریدگی معمولی بزرگتری در بالای نمایشگر خواهیم بود. پیشتر گفته شده بود که نوا ۴ هواوی با روزنه دوربین سلفی روی نمایشگر ۲۶ آذرماه معرفی می‌شود.
در حال حاضر، تنها سامسونگ می‌تواند روزنه‌ای برای دوربین سلفی در نمایشگر ایجاد کند و طبیعی است که غول کره‌ی جنوبی این فناوری را روی گوشی‌های هوشمند خود ارائه دهد. در نتیجه، شرکت‌هایی همچون هواوی دو گزینه دارند، یا باید گوشی‌های هوشمند خود را با بریدگی بالای نمایشگر بحث‌برانگیز به بازار عرضه کنند و یا اینکه می‌توانند از نمایشگر LCD در گوشی‌های هوشمند خود استفاده کنند.
اگر گوشی‌های هوشمند سری P30 که برای عرضه در سال آینده میلادی آماده می‌شوند، طراحی مشابه گوشی‌های سری P20 یا میت ۲۰ داشته باشد، هواوی پی ۳۰ معمولی می‌تواند با نمایشگر LCD به بازار عرضه شود. بدین ترتیب در حالی‌که پی ۳۰ پرو پریمیموم ممکن است با بریدگی بالای نمایشگر معرفی شود، این احتمال وجود دارد که پی ۳۰ معمولی در آینده با روزنه‌ی روی نمایشگر معرفی شود. این ویژگی که در طراحی آن دیده می‌شود، می‌تواند منجر به رقابت این گوشی هوشمند با محوصلات سری گلکسی اس ۱۰ سامسونگ شود.

 

با پیشروید همراه باشید

علی اعتمادی
[علی اعتمادی]

لطفا متن درباره نویسنده را در وردپرس ، بخش شناسنامه کاربری تکمیل نمایید .

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *