کانال تلگرام

کانال استقلال تهران در پیام رسان تلگرام

امروز در پیشروید به معرفی کانال استقلال تهران باشگاه محبوب ایرانی در شبکه اجتماعی تلگرام میپردازیم . امروزم طبق روال هر روز خود به معرفی یکی دیگر از کانال های بزرگ تلگرام میپردازیم و این بار کانال باشگاه محبوب و پرطرفدار استقلال تهران رو قرار می دهیم . امروزه هر فردی شرکتی یا مجموعه یا هر برندی در شبکه های اجتماعی از جمله در تلگرام کانالی رو جهت معرفی خود ساخته و در اختیار هواداران خود قرار میدهد . از همین رو باشگاه استقلال در کانال رسمی خود آخرین اخبار و حواشی مربوط به باشگاه همچنین نتایج و تصاویر مسابقات رو برای هواداران خود به نمایش میگذارد پس شما با ورود به کانال باشگاه استقلال از جدید ترین های این باشگاه باخبر شوید .

 

کانال استقلال تهران

شما در کانال رسمی استقلال تهران میتوانید از اخرین تمرینات بازی ها و نتایج و تصاویر این تیم آگاه شوید و اخرین اخبار پیرامون این باشگاه رو دریافت کنید. باشگاه فوتبال استقلال ایران که به‌طور خلاصه استقلال ایران، استقلال تهران و استقلال نیز نامیده می‌شود یک باشگاه فوتبال حرفه‌ای در ایران است که در چهارم مهر ۱۳۲۴ در شهر تهران بنیان‌گذاری شد. استقلال تا پیش از انقلاب ایران در ابتدا دوچرخه‌سواران و سپس تاج نام داشت. استقلال بازی‌های خانگی خود را در ورزشگاه آزادی در غرب تهران انجام می‌دهد. این باشگاه در حال حاضر در لیگ برتر و جام حذفی ایران شرکت می‌کند و کهن‌ترین تیم هر دوی این جام‌ها است. رقبای اصلی استقلال در این دو جام تیم‌های پرسپولیس از تهران و سپاهان و ذوب آهن از اصفهان هستند.

 

لینک کانال هواداران باشگاه استقلال تهران

استقلال با هشت قهرمانی در لیگ‌های فوتبال ایران، دومین تیم پرافتخار لیگ‌های سراسری ایران و با هفت قهرمانی پرافتخارترین تیم جام حذفی ایران است. این باشگاه تا پیش از برگزاری رقابت‌های سراسری فوتبال در ایران در دهه ۱۳۵۰ خورشیدی و سپس‌تر در زمان جنگ ایران و عراق در دهه ۱۳۶۰، در جام‌های استان تهران، جام باشگاه‌ها و جام حذفی تهران بازی می‌کرد. رقبای اصلی باشگاه در آن جام‌ها در ابتدا تیم‌های شاهین و دارایی و بعدتر تیم‌های پاس و پرسپولیس بودند. این باشگاه با چهارده قهرمانی در جام باشگاه‌های تهران پرافتخارترین تیم این جام و با چهار قهرمانی در جام حذفی باشگاه‌های تهران دومین تیم پر افتخار این جام محسوب می‌شود. یک قهرمانی در سوپر جام تهران ۱۳۷۳ دیگر قهرمانی استانی این باشگاه است و در مجموع استقلال با نوزده قهرمانی پرافتخارترین تیم جام‌های استان تهران است.


برای ورود به کانال باشگاه استقلال روی لینک زیر کلیک کنید

کانال استقلال تهران

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *