کانال تلگرامویژه

کانال مولودی امام زمان در تلگرام

کانال مولودی امام زمان در تلگرام

امروز در وبسایت پیشروید به معرفی کانال مولودی امام زمان عج در تلگرام میپردازیم با ما باشید

کانال مولودی امام زمان

 

کانال مولودی امام زمان

سلام به تمامی پیشرویدی های عزیز امروز در سایت در روال قرار دادن کانال های تلگرامی کانال مولودی های امام زمان عج رو برای شما عزیزان قرار میدیم. فضای مجازی امروزه بیشترین نقش در زندگی مردم رو داره و بسیاری از دسترسی هارو آسون کرده با عضو شدن در کانال های مذهبی حتی در فضای مجازی  عضو فعال گروه ها و کانال های تلگرامی مذهبی و مهدوی باشید، که وقتی توی دنیای مجازی هم داریم می گردیم، مدام اسم و حرف و یاد مولامون جلوی چشمامون باشه .

هر چند کمی فرج تمنا کردیم آقا ز سر خویش تو را وا کردیم

 شرمنده ولی خلاصه تر می گوییم

 با واژه انتظار بد تا کردیم .

  دعا

پرورگارا… آن گاه که بر من اجازه ظهور دادی مرا با لشگریانت یاری کن و هرکسی را که به جهت یاری دین تو با من همراهی کند و به جهاد برخیزد، تأیید بفرما و مرا و آنان را در مواجهه با دشمنان و بدخواهان یاری کن و مرا در برپاداشتن احکامت موفق بدار و بر تمام کسانی که حدود احکام تو را زیرپا می گذارند، پیروز ساز و حق را پیروز و باطل را نابود بگردان، زیرا باطل از بین رفتنی است .

دعا برای دوره غیبت

پروردگارا مرا در دین خودت ثابت قدم نگه دار و به طاعت و عبادتت مشغول ساز و دلم را برای ولی امرت نرم و مهربان کن و از آنچه که مخلوقاتت را با آن آزموده ای (آزمایش سخت) معاف بدار و مرا در اطاعت و پیروی از ولیّ امر که او را از مردم نهان ساخته ای و او به اذن تو غائب شده و همواره در انتظار امر ظهور تو به سر می برد، ثابت قدم کن .

زیارت مخصوص برای امیرالمؤمنین(ع) از حضرت مهدی(عج)

سلام بر شاخسار نبوی و درخت تنومند و شکوفای هاشمی که بارور به نبوت و شاداب و سرسبز به امامت است. ای مولای من ای امیرالمؤمنین امروز که روز یکشنبه است و آن مخصوص تو و منسوب به نام توست، من در چنین روزی مهمان و پناهنده توام؛ پس ای سرور و مولای من مرا بپذیر و پناهم ده؛ زیرا تو کریمی و مهمان نوازی را دوست داری و بر پناه دادن بندگان خدا مأموری .

 

 

ای اهل دلان عید گذشت و خبر از یار نیامد 

 بر زخم دل فاطمه غمخوار نیامد

 چند روز دگر مانده که با ناله بگوییم

 ای اهل حرم

 میر و علمدار نیامد .

 

برای ورود به کانال مولودی امام زمان در تلگرام روی لینک زیر کلیک کنید

 

کانال مولودی امام زمان

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *