پر از آموزش های رایگان

گوشی هوشمند مایکروسافت مجهز به دو نمایشگر در سال ۲۰۱۵ طراحی شده بود!

مایکروسافت

پیشروید – اطلاعات جدید به توسعه گوشی هوشمند مایکروسافت مجهز به دو نمایشگر در سال ۲۰۱۵ اشاره می کند. این محصول همزمان با معرفی لومیا ۹۵۰ XL طراحی شده بود.
بر اساس ادعایی جدید، مایکروسافت در سال ۲۰۱۵ موفق به توسعه دستگاهی دارای دو صفحه نمایش شده است. به تازگی تصاویری از این دستگاه در فضای مجازی منتشر شده که طراحی گوشی هوشمند مایکروسافت را به نمایش می گذارد.
در حالی که مایکروسافت در سال ۲۰۱۵ این دستگاه را طراحی کرده، به علت معرفی گوشیلومیا ۹۵۰ XL در همان سال، آن را در معرض دید عموم قرار نداده است.

این اسمارت فون از دو نمایشگر بهره می برد؛ با این حال طراحی آن کاملا با طرح مفهومی Andromeda متفاوت است. بر اساس تصاویر منتشر شده، به نظر می رسد صفحه نمایش دوم درون یک قاب قرار گرفته و فاصله زیادی بین آن و نمایشگر اصلی وجود دارد.
بیانیه ای که مایکروسافت برای این محصول در نظر گرفته بود، به شرح زیر است:
ما گوشی مفهومی خود مجهز به Display Cover را توسعه داده ایم. صفحه نمایش دوم این دستگاه برای بهبود کارایی آن در نظر گرفته شده است. در حال حاضر گوشی های هوشمند در زمینه مولتی تسکینگ با مشکلاتی مواجه هستند که مهندسان ما با استفاده از نمایشگر دوم، سعی در رفع آن ها دارند. کاربران توسط گوشی هوشمند مایکروسافت می توانند کارایی خود را افزایش دهند.
هم اکنون شرکت های مختلفی در حال توسعه گوشی های انعطاف پذیر هستند. این محصولات می توانند به صورت گوشی هوشمند و یا تبلت مورد استفاده قرار بگیرند. برخی از شرکت ها مانند ال جی، سامسونگ و هواوی قصد دارند اولین گوشی منعطف خود را مجهز به نسل پنجم تلفن همراه معرفی و روانه بازار کنند.
در چندین سال گذشته شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با محصول مفهومی مایکروسافت Andromeda بودیم؛ با این حال تا به امروز مایکروسافت واکنشی نسبت به آن ها از خود نشان نداده است.
علی اعتمادی
[علی اعتمادی]

لطفا متن درباره نویسنده را در وردپرس ، بخش شناسنامه کاربری تکمیل نمایید .

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *